Trocha inspirace pro mamky a taťky

Pevně věřím, že nemáte o nápady, jak zabavit vaše dítko (nebo dvě až tři :-)), nouzi, ale kdyby přece jen někdo něco hledal, rozhodli jsme se, že Vám nějakou tu inpiraci hodíme sem.

V první řadě bych ráda odkázala na web https://cz.pinterest.com/. Ten spousta z Vás určitě zná, ale třeba se tu objeví někdo, kdo ještě ne :). Na webu se musíte pod emailem zaregistrovat, ale věřte, že to stojí za to. Naleznete tam spoustu nápadů nejen z oblasti dětského tvoření, ale i recepty na dobrůtky, velikonoční výzdoba bytu, zdravé pečení, cvičení a nebo třeba návod na vytvoření domácí modelíny!

Kdyby si někdo chtěl s dětmi udělat takový jarní projektový týden (kdo zvládne dřív - nevadí), dávám k dispozici odkaz na plán s názvem JARO JE ČAS ZÁZRAKŮ paní učitelky Jany Machové z chrudimské MŠ Strojařů, který se jí mimochodem velmi podařil - https://www.msstrojaru.cz/wp-content/uploads/JARO-JE-%C4%8CAS-Z%C3%81ZRAK%C5%AE.pdf

Jelikož se blíží velikonoční svátky a jaro je v plném proudu, přikládám nějaké ty pracovní listy pro předškoláčky. Snažila jsem se vybrat takovou všehochuť, ať máte na výběr od všeho trochu - grafomotorika, vybarvování dle číslic, dokreslování druhé poloviny obrázku, bludiště, omalovánky. Stačí jen vytisknout a můžete se do toho pustit :) Předškoláčci to zvládnou levou zadní a mladší děti si poradí po svém.

A nakonec - nechte taky děti, ať si samy vymyslí, zorganizují a zhodnotí hru, třeba budete koukat, na co přijdou :).

Přeju Vám mnoho krásných a slunečných dní, i když v bojových podmínkách, a také krásné Velikonoce.

Těšíme se na Vás :)

Rubrika: