Aktuality MŠ

1. schůzka ZZ dětí MŠ

Vážení rodiče, ZZ dětí MŠ Rosice.

Dne 30. 8. 2021 v 16:00 hodin se ve třídě Sluníčka koná 1. schůzka zákonných zástupců dětí docházejících do MŠ při ZŠ a MŠ Rosice, okres Chrudim.

15. srpna 2020 bude na webových stránkách školy vyvěšen Školní řád MŠ pro školní rok 2021/2022. Prostudujte si ho a připravte si dotazy, které budeme moci na schůzce prodiskutovat.

Rodiče nově nastupujících dětí obdrží evidenční listy dětí, které je nutné vyplněné odevzdat na třídách první den nástupu dítěte do MŠ.

Nezapomeňte:

Pro osobu, kterou zmocníte odváděním Vašeho dítěte nad osoby zapsané v evidenčním listu potřebujete vyplněné pověření k odvádění (lze vyzvednout na schůzce).

Exotika na ranči a Kočičí hrádek - výletování dětí z MŠ

Blíží se konec školního roku a k němu bez pochyby patří výlety. Ve škole je pro děti výlet forma odměny za celoroční práci a učení se. V mateřské škole je to podobné, a proto jsme si zasloužili vydat se na celodenní výlet. Nejprve jsme s dětmi navštívili nedalekou „minizoo“, kde nás nejvíce zaujala opička SISI, která si s námi popovídala Usmívající se.

Den dětí - šipkovaná -->

Na oslavu Dne dětí jsme pro naše Sluníčka a Beránky připravili šipkovanou stezku, která začínala v areálu školy. Děti se řídily šipkami, které jim určovaly směr. Stezka vedla kolem staré MŠ, obecního úřadu, prodejny COOP, přes most k současné mateřské škole. Cestou děti nacházely nakreslené obálky, v jejímž okolí byl schovaný úkol, který musely splnit (např. hra na sochy, počítací úkol, vymýšlení slov na dané písmeno apod.). Jejich posledním úkolem, nalezeném u vchodu na zahradu MŠ, bylo hledání ukrytého pokladu. Jako nálezné dostaly děti sladkou odměnu.

Letní olympiáda 2021 :-)

Měsíc květen jsme s dětmi zakončili tradiční Letní olympiádou, která se konala na zahradě naší MŠ. Naši olympionici se snažili uspět ve třech disciplínách. Mezi disciplíny patřil hod na cíl, skákání v pytli (trojskok) a také překážková dráha. Díky krásnému počasí  a dobré náladě jsme si olympiádu perfektně užili. Všem se podařilo získat olympijskou (sladkou) medaili a diplom. :-) Více fotografií naleznete ve fotogalerii MŠ.

uč. Pantůčková

UŽ V PONDĚLÍ KONČÍ !!! MŠ - provoz v červenci - závazné přihlašování

Jak jste již byli informováni, bude MŠ o prázdninách v provozu do 16.7.21. Pokud máte zájem o závazné přihlášení, je nutné vyplnit dotazník na tomto odkaze. Akceptujte, prosím, termín vyplnění (1.6.- 14.6.21) a závaznost, později změny nebudou možné.

Výsledky přijímacího řízení do MŠ

V příloze najdete aktuální výsledky přijímacího řízení do MŠ pro š.rok 2021 - 22.

Prázdninový provoz MŠ

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Základní školy a mateřské školy Rosice, okres Chrudim

BUDE UZAVŘENA

Soutěž "Namaluj maminku" má výherce!

Juchů!!! Děkujeme dětem za krásné obrázky maminek....nešlo vybrat nejkrásnější, takže poukaz získává všech 27 malířů. Dopravíme vám poukazy od Rosniček do pátku, kdy se začne točit zmrzka.

MŠ ROSNIČKY VYHLAŠUJE SOUTĚŽ

V příloze najdete vyhlášení soutěže.

provoz MŠ od 3. května 2021

Běžný provoz MŠ pro všechny děti bude obnoven 3. 5. 2021!

Subscribe to RSS - Aktuality MŠ