Informace pro rodiče 3

Aktuální informace

Seznam pomůcek do 3. třídy

 

Milí rodiče,

 

prosím Vás o zakoupení následujících pomůcek na příští školní rok:

 

 

 

 • do penálu: dvě ořezané tužky č. 2, 3; pastelky asi 10 barev; gumu; ořezávátko; kvalitní nůžky; 2x gumovací pero (v případě negumovacího pera ještě zmizík a propisovačku), vysunovací lepidlo
 • do aktovky: desky na sešity, pravítka – trojúhelník s ryskou a rovné 30 cm; obaly na sešity, učebnice a pracovní sešity (rozměry obalů budou upřesněny)
 • do třídy: přezůvky, ručník s poutkem, stíratelnou tabulku vel A4 + 2 fixy a hadřík, popisovací fólii A5
 • na tělesnou výchovu: látkový pytlík – šortky, tričko, tepláky, mikina, boty do tělocvičny, boty na ven
 • na výtvarnou výchovu: voskovky, vodové barvy, temperové barvy, paleta, štětce (2 ploché a 2 kulaté – různé šíře), kelímek na vodu, hadřík, nůžky, černý fix, lepidlo Herkules se špičkou, lepidlo v tubě, tuš černá, čtvrtky A4 a A3 po 20 ks, barevné papíry A4 (prosím na přední straně čitelně podepsat), špejle, igelitový ubrus, zástěra nebo staré triko
 • VŠE, PROSÍM, OZNAČIT JMÉNEM, aby se předešlo případné záměně!!!

 

Peníze na pracovní sešity, diář, případně další pomůcky budu vybírat v průběhu září.

 

 

Předem Vám děkuji za spolupráci a přeji krásné a klidné prožití léta.

 

Leona Kabrielová

 

 

 

Projektový den mimo školu

Ve středu 20. 1. 2021 proběhne v první a druhé třídě „Projektový den mimo školu“. Jde o projektovou výuku (Tv, Pr, M, Sp), která se uskuteční v přírodě v Proseči.  Odjezd bude ze školy v 8:00 hodin a příjezd je plánovaný na 11:15 – 11:30 hodin. Do školy děti přijdou tak, jako v běžné školní dny, akorát výuka bude probíhat mimo školu. Děti si s sebou vezmou: batůžek se svačinou, pití, papírové kapesníčky, 2x roušku, tužku na psaní, boby nebo kluzák - prosím podepsat, rukavice, teplé zimní oblečení a boty vhodné na bobování, do lesa.


Roušky

Prosím všechny rodiče o každodenní kontrolu a výměnu roušek, které děti nosí do školy. Vždy musí mít u sebe minimálně 2 zcela čisté roušky. Jednu používají, druhá je náhradní do odpolední družiny. 

 

 

Výuka Tv

Vzhledem k nařízení vlády a po dnešní poradě se v hodinách Tv bude chodit ven (chůze v terénu), pokud to počasí dovolí. Děti se nemohou na hodiny Tv převlékat. Proto prosím o vhodné oblečení v den, kdy budou hodiny Tv probíhat. Dále po dobu plaveckého výcviku od 5. 10. do 7. 12. bude změna v rozvrhu hodin. Hodiny Tv se přesouvají ze středy na pondělí (místo českého jazyka a prvouky). Tyto dva předměty budeme mít ve středu.

 

Informace pro rodiče žáků budoucí 2. třídy (školní rok 2020/21)

 

Vážení rodiče,

 

doufám, že jste si společně s dětmi dostatečně odpočinuli a užili krásné a pohodové léto a prosím Vás o zakoupení následujících pomůcek pro klidný začátek nového školního roku:

 

 • do penálu: dvě ořezané tužky č. 2, 3; pastelky asi 10 barev; gumu; ořezávátko; kvalitní nůžky; 2x gumovací pero (v případě negumovacího pera ještě zmizík a propisovačku), vysunovací lepidlo
 • do aktovky: desky na sešity, pravítka – trojúhelník s ryskou a rovné 30 cm; obaly na sešity, učebnice a pracovní sešity (rozměry obalů budou upřesněny)
 • do třídy: přezůvky, ručník s poutkem, stíratelnou tabulku vel A4 + 2 fixy a hadřík, popisovací fólii A5, balení papírových kapesníčků v krabičce
 • na tělesnou výchovu: látkový pytlík – šortky, tričko, tepláky, mikina, boty do tělocvičny, boty na ven)
 • na výtvarnou výchovu: seznam již máte
 • VŠE, PROSÍM, OZNAČIT JMÉNEM, aby se předešlo případné záměně!!!

 

Peníze na pracovní sešity, diář, případně další pomůcky budu vybírat v průběhu září.

 

 

 

Předem Vám děkuji za spolupráci, přeji krásný zbytek léta a 1. září se budu těšit na Vaše děti.

 

Leona Kabrielová

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


V týdnu od 22. 6. do 26. 6. již nebude probíhat online výuka. Žáci, kteří navštěvují od 25. 5. výuku ve škole si nejpozději ve čtvrtek odnesou ze školy všechny svoje věci - na výtvarné pomůcky z černého boxu budou potřebovat tašku. Přezůvky si odnesou ve čtvrtek.

V pátek 26. 6. se sejdeme se všemi žáky při předávání vysvědčení ve škole. Organizační a časové pokyny pro 1. třídu jsou následující: žáci 1. třídy budou čekat před hlavním vchodem do školy, kde si je v 7:40 vyzvednu a odvedu do třídy.

Žáci, kteří pokračovali i po 25. květnu v domácí výuce, odevzdají před vstupem do školy Čestné prohlášení o neexistenci příznaků infekčního onemocnění (na webu školy ke stažení a zasláno v mailu, bez něho nemohou žáci vstoupit do budovy školy). Dále budou děti potřebovat roušku. Vstup jiných osob do budovy školy není povolen. Ve třídě předám dětem vysvědčení.  Končit budeme v 8:20.

Školní jídelna v tento den nevaří, školní družina není v provozu. Na 29. a 30. 6. 2020 je vyhlášeno ředitelské volno.

Děkuji za spolupráci.

M. Pavlíková

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Seznam pomůcek pro 2. třídu na Vv a Sp pro školní rok 2020/2021

 

Název

Počet kusů

Voskovky

1

Anilínové barvy nebo vodovky

1

Temperové barvy (více barev)

1

Paleta

1

Štětce ploché i kulaté (různé šíře)

celkem 4

Kalíšek a hadřík

po 1

Guma, nůžky

po 1

Fixy

1

Lepidlo Herkules 130 g (se špičkou)

1

Tuš černá

1

Lepidlo vysunovací (např. Pritt)

1

Čtvrtky A4  a A5

po 20

Pastelky (více barev)

1

Barevné papíry formát A4

1

Špejle

5

Podložku na malování (nejlépe igelitovou)

1

Zástěru nebo tričko, košili na malování

1

Všechny výtvarné potřeby mimo pastelek, fixů, gumy a nůžek prosím přinést v igelitové tašce. Poté si přendáme do boxů na Vv. Barevné papíry na horní desce prosím podepište jménem žáka.                                                                                                                     

                                                                                             Děkuji Mgr. Veronika Staňková