Aktuality z oblasti EVVO ve škole

Sběr použitých náplní do tiskáren a sběr mobilů.

Milí sběrači. Letošní školní rok probíhá nově sběr použitých náplní do tiskáren a sběr mobilů. Předejte panu školníkovi a lísteček s počtem odevzdaného třídním učitelkám. Děkuji Romana Novotná.

SBĚR ve školním roce 2021/2022

Milé děti!

Letošní školní rok se opět můžete zapojit do sběrových soutěží. Podrobnější informace viz. plakát v příloze níže.

Sběrové soutěže PODZIM 2020

Soutěž ve sběru pomerančové a citronové kůry 2020/2021

Sběr kůry probíhá od prosince do konce března 2021.

Sběrové soutěže ve školním roce 2020/2021

Sběr pomerančové kůry - PRODLOUŽENÍ termínu.

Sběr pomerančové a citronové kůry

- původní termín byl od prosince 2019 - do konce března 2020

- nyní se termín prodlužuje, jak bude potřeba, proto prosím o uložení nasbírané kůry doma na suchém místě

- po návratu do školy mohou děti kůru donést

- děkuji za pochopení

Romana Novotná, koordinátor EVVO

Sběr vysloužilých elektrospotřebíčů 17. 2. - 21. 2. 2020

Po jarních prázdninách proběhne na naší škole sběr vysloužilých elektrospotřebiču v rámci sběrových soutěží. Sppotřebiče odevzdávejte dle pokynů pana školníka. Bližší info mají děti nalepené v diářích.

EVVO aktivity - výtvarná soutěž ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA.

Žáci naší školy mají možnost zúčastnit se výtvarné soutěže ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA Pardubického kraje

Bližší informace naleznete na EVVO nástěnce v ZŠ nebo na POMAHAMEPRIRODE.CZ.

Termín odevzdání výkresů - nejpozději 6. 12. 2019 ( odevzdávejte p. uč. Novotné)

Soutěž ve sběru pomerančové a citronové kůry začíná 2. prosince.

Soutěž ve sběru pomerančové a citronové kůry 2019/2020

Dobře usušenou a zváženou roztříděnou pomerančovou a citronovou kůru odevzdávejte třídním učitelům. Kůru odevzdávejte bez dužniny, nejlépe po půlkách nebo čtvrtkách.

Soutěž potrvá od 2. prosince 2019 do konce března 2020.

Recyklohraní 2019-2020

I letošní rok jsme opět zapojeni do soutěže Recyklohraní. Momentálně máme na učtě 4465 bodů, které jsme získali nejen sběrem baterií, tonerů, elektrospotřebičů, ale též zapojením do různých projektů (např. Tvorba reklamy a plakátů na třídění baterií, výroba Bateriožroutů, atd.). Za část získaných bodů jsme pořídili gymnastické míče, které využíváme v hodinách tělesné výchovy, v družině.

Tento školní rok nás čeká také spousta zajímavých úkolů, které bychom rádi splnili a nasbírali další body.

Subscribe to RSS - Aktuality z oblasti EVVO ve škole