Aktuality z oblasti EVVO ve škole

SBĚRY ve školním roce 2022-2023

V příloze najdete rozpis sběrových soutěží na celý školní rok .

Sběr použitých náplní do tiskáren a sběr mobilů.

Milí sběrači. Letošní školní rok probíhá nově sběr použitých náplní do tiskáren a sběr mobilů. Předejte panu školníkovi a lísteček s počtem odevzdaného třídním učitelkám. Děkuji Romana Novotná.

SBĚR ve školním roce 2021/2022

Milé děti!

Letošní školní rok se opět můžete zapojit do sběrových soutěží. Podrobnější informace viz. plakát v příloze níže.

Sběrové soutěže PODZIM 2020

Soutěž ve sběru pomerančové a citronové kůry 2020/2021

Sběr kůry probíhá od prosince do konce března 2021.

Sběrové soutěže ve školním roce 2020/2021

Sběr pomerančové kůry - PRODLOUŽENÍ termínu.

Sběr pomerančové a citronové kůry

- původní termín byl od prosince 2019 - do konce března 2020

- nyní se termín prodlužuje, jak bude potřeba, proto prosím o uložení nasbírané kůry doma na suchém místě

- po návratu do školy mohou děti kůru donést

- děkuji za pochopení

Romana Novotná, koordinátor EVVO

Sběr vysloužilých elektrospotřebíčů 17. 2. - 21. 2. 2020

Po jarních prázdninách proběhne na naší škole sběr vysloužilých elektrospotřebiču v rámci sběrových soutěží. Sppotřebiče odevzdávejte dle pokynů pana školníka. Bližší info mají děti nalepené v diářích.

EVVO aktivity - výtvarná soutěž ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA.

Žáci naší školy mají možnost zúčastnit se výtvarné soutěže ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA Pardubického kraje

Bližší informace naleznete na EVVO nástěnce v ZŠ nebo na POMAHAMEPRIRODE.CZ.

Termín odevzdání výkresů - nejpozději 6. 12. 2019 ( odevzdávejte p. uč. Novotné)

Soutěž ve sběru pomerančové a citronové kůry začíná 2. prosince.

Soutěž ve sběru pomerančové a citronové kůry 2019/2020

Dobře usušenou a zváženou roztříděnou pomerančovou a citronovou kůru odevzdávejte třídním učitelům. Kůru odevzdávejte bez dužniny, nejlépe po půlkách nebo čtvrtkách.

Soutěž potrvá od 2. prosince 2019 do konce března 2020.

Subscribe to RSS - Aktuality z oblasti EVVO ve škole