Svět práce 4

23.11.

Tentokrát vše najdete na Teamsech v pokynech pro 4.třídu - Svět práce - včetně odkazu na krátké video na Youtube. Těším se!

9.11.

Ahoj čtvrťáci, děkuji všem, kdo jste zaslali své "netopýry", vypadají hezky strašidelně. Další dobrovolný úkol na Svět práce je na 9.11. Určitě máte doma nějakou stavebnici - lego, cheva, merkur, seva, cobi,.....Zkuste z ní postavit cokoliv, co vás napadne, vyfoťte a obrázek mi pošlete -  na Teams nebo mailem nebo na mobil 777135753 (i přes what´s app). Těším se! Mějte se hezky, Br

12.10.

Další hodina měla být 26.10., situace se velmi rychle mění. Proto zadávám další úkol zde, žáci mají zpracovat doma podle návodu. Ten dostanou každý vytištěný ve škole, zároveň je umístěn i zde jako příloha.

Někteří nesplnili zadání na dnešní hodinu (pěstitelskou). Někdo neměl vůbec nic, někdo měl od maminky z domova celé hotové (co asi pak má dělat v hodině?), mnozí měli vzorně vše připraveno - děkuji.

........................................................................................................................................................

Úkol do nejbližších dnů:

vzhledem k situaci si zkontrolovat funkčnost aplikace Teams, umět se přihlásit na školní mail, který by byl komunikačním kanálem se školou v čase distanční výuky (jmeno.příjmení@skolarosice.onmicrosoft.com)

Předmět Sp bude vždy v SUDÉM kalendářním týdnu 5.+6.vyučovací hodinu.Další hodinu tedy budeme mít

12.10.2020

- donést odnož libovolné pokojové rostliny (kterou jsem si dal/a do vody s předstihem - 14.9.20)

- přiměřený květináč, naplněný hlínou, zahradnickou lopatku, kamínek na dno květináče

- mít vyplněnou infokartu k rostlině (viz příloha) - kartu si buď vytisknete nebo překreslíte a přinesete na hodinu vyplněnou