Soutěž Kde končí svět - známe vítěze

Pozor, pozor! Přišly skvělé zprávy z chrudimské knihovny. Soutěž Kde končí svět zná své vítěze. Jsou mezi nimi také žáci naší školy!

Z téměř 50 výtvarných prací udělila odborná porota 1. místo práci Terezy Piňosové z 5. třídy (v kategorii 10 – 12 let). Ve stejné kategorii se na 3. místo dostala její spolužačka Zuzana Michalicová spolu s Václavem Zrůstem ze 4. třídy.

Mezi mladšími žáky se na 2. místo probojovala Claudia Absolonová z 1. třídy (kategorie 6 – 9 let) a o 3. místo se dělí Magdaléna Komárková ze 4. třídy se žákyní ZŠ Dr. V. Peška v Chrudimi.

V kategorii kolektivní práce vyhráli prvňáci se svými stránkami do slabikáře 1. místo.

Do soutěže se kromě našich výtvarníků zapojili také naši spisovatelé, či spíše spisovatelky. V literární části soutěže hodnotila porota skoro 30 prací. V kategorii 13 – 16 let získala krásné 2. místo Klaudie Fričková z 9. třídy.


Svět tedy rozhodně nekončí!!! Všem umístěným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Všechny oceněné žáky zve chrudimská knihovna na předání diplomů a cen, které se uskuteční na zahradě Městské knihovny Chrudim 10.6. v 16.30 hodin. Kdyby kdokoli z jakéhokoli důvodu nemohl nebo nechtěl přijít, bude na něj diplom čekat na dětském oddělení nebo mu ho přivezeme do Rosic.

 

Podrobné vyhodnocení zde:

https://www.knihovna-cr.cz/aktualne


Děkuji všem zúčastněným žákům a vyučujícím českého jazyka a výtvarné výchovy za přípravu soutěžních prací. Všechny soutěžní práce jsme měli možnost prohlížet a číst v posledním vydání časopisu Rosík http://skola-rosice.net/jak-si-zprijemnit-chvilinove-vydani-rosiku-je-zde).


Michaela Pavlíková

1. místo Tereza Piňosová (kat. 10 - 12 let)
2. místo Claudia Absolonová (kat. 6 - 9 let)
Rubrika: