Výuka 6. třída

Informace pro rodiče 6

Aktuální informace

 Jelikož všechny předměty nemají svoji složku, budou zařazeny ve složce Výchova k občanství. Zde najdete Svět práce, Hudební výchovu a Tělesnou výchovu.

 

Vzhledem k opakovaným zprávám o nedodržování připomínám:

 

Informatika 6

VÝUKA V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO VOLNA

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré práce budou kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.


27. 3. 2020

Matematika 6

VÝUKA V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO VOLNA

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré úkoly v pracovních sešitech a zápisy ve školních sešitech budou po návratu do školy kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.


30. 3. - 3. 4. 2020

Zeměpis 6

Připomínám úkol zadaný hodině na 12.3.: 

a) PL str. 21

b) vypracuj si rozdaný cvičný testík

 

Úkol na 17. 3. a 19.3.

pracuj s učebnicí a doplň PL

a) PL str. 22

b) PL str. 23

c) shrnutí na konci  prac.listů opiš do sešitu  ( nezapomeň na datum a nadpis) a nauč se


Úkol na 24.3. a  26.3.

a) pracuj s učebnicí a doplň PL str. 24 

(kdo by ztratil, ať mi napíše)

b) práce s tabulkami předpovědí  - příloha v souboru

- počasí 

- vítr

Angličtina 6

30.3. - 3.4.

Ve třetím týdnu pokračujeme ve stejném duchu - přípravy po jednotlivých hodinách najdete níže v příloze pod č.3. Pozor, kdo se dodnes nerozhýbal, hodně těžko dožene.....Chválím všechny, co makají na Wocabee - výsledky i čas,kdy se přihlašujete denně kontroluji a hodnotím (hlavně přístup, snahu - pokud to drhne ve znalostech, nevadí, trénink to vylepší) - a nezapomínejte si pouštět i zvuk.

Tak jedem.....

23.3. 27.3.2020

V tomto týdnu bychom měli mít 3 vyučovací hodiny, každou v délce 45min. V daném čase se usaďte s pomůckami na Aj, pracujte podle zadání v příloze níže(2.týden). Pokud máte odeslat nějakou práci - brdickova@email.cz nebo 777135753 - What´s App, MMS,....

Dějepis 6

Výuka v době mimořádného volna


Dějepis

Výtvarná výchova 6

Pomůcky na školní rok 2019-2020:

Výtvarná výchova: alespoň 4 štětce (2x kulatý, 2x plochý – různé velikosti), pastelky, fixy, voskovky 24 barev, vodové a temperové barvy, paleta na míchání barev, barevné papíry, kelímek na vodu, hadřík, pracovní košile nebo zástěra, vysunovací lepidlo, nůžky, starý ubrus nebo noviny na lavici, kufřík nebo krabici na pomůcky

 

Samostatná práce na období 11.3. - 20.3.2020, domácí příprava:

Připravit na dokončení práce z minulé hodiny - téma "Slepice" - vyhledat motivy vhodné na kombinaci barev červená - černá na internetu. 

 

Fyzika 6

FYZIKA

Úkoly po dobu mimořádného volna:

Doporučuji úkoly zpracovávat průběžně, vždy k danému termínu. Když se vše nahromadí, nedá se to pak stihnout za jedno odpoledne. Po návratu do školy budu úkoly kontrolovat a vypracování bude ohodnoceno.


Výchova k občanství 6

Výuka v době mimořádného volna


Výchova k občanství

Přírodopis 6

 

VÝUKA V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO VOLNA

 

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré úkoly v pracovních sešitech a zápisy ve školních sešitech budou po návratu do školy kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.

Stránky

Subscribe to RSS - Výuka 6. třída