Výchovný poradce

Příjímací zkoušky - změna!

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:
 Termín konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021 se mění takto:
o 1. řádný termín jednotné přijímací zkoušky
▪ pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 3. května 2021
▪ pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 5. května 2021
o 2. řádný termín jednotné přijímací zkoušky
▪ pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 4. května 2021
▪ pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 6. května 2021
o 1. náhradní termín jednotné přijímací zkoušky
▪ pro všechny obory vzdělání na 2. června 2021

Pro 9.třídu - Střední škola technická ve Vysokém Mýtě.

Škola nabízí jak atraktivní učební obory, tak maturitní studium technického směru. Vzhledem k málo početným třídám je zajištěn individuální přístup k žákům, což považuji za velké plus.
Doporučuji nahlédnout na webové stránky, kde je informací daleko více.

Atlas školství - pro 9.třídu

Vzdělávací nabídka pro absolventy 9.třídy

Příjímací řízení na SŠ 2020/21

viz prezentace

Burza škol

Vzhledem k epidemiologické situaci byly zrušeny prezentační přehlídky středních škol.  DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o. ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje připravila za zrušené přehlídky škol náhradní on-line řešení

Přehlídky středních škol proběhnou prostřednictvím on-line schůzek na portálu BurzaŠkol.Online  (https://burzaskol.online), a to v termínech

Oznámení z ÚP

Dobrý den.

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace v České republice rozhodlo kontaktní pracoviště ÚP ČR Chrudim, že nebude v tomto roce realizováno setkání výchovných poradců ani pořádána Přehlídka středních škol okresu Chrudim. Riziko nákazy spojené s oběma akcemi by bylo příliš veliké. Děkujeme za Vaši nadstandardní spolupráci a těšíme se na setkání v příštím roce.

Příjímací zkoušky 2019/20

Ve školním roce 2019/20 platí pro přijímací řízení až na pár výjimek stejná pravidla jako v minulém školním roce.

Výjimky se týkají zejména podrobné specifikace průběhu jednotné přijímací zkoušky žáků s SVP.

Níže uvedené prezentace obsahují důležité informace pro zejména pro žáky 9. ročníku přijímací a jejich rodiče.

Nejdůležitější údaje a termíny:

Prospěšné info pro vycházející žáky

Přehlídka středních škol

cid:image001.jpg@01D590A9.E47DF370