Sdružení rodičů Rosa I

POVOLÁNÍ aneb co dělají rodiče

Díky všem, kteří se zúčastnili naší sobotní akce "POVOLÁNÍ aneb co dělají rodiče" v prostorách rosické tržnice. Během dvou hodin hlavního programu si 64 dětí přišlo vyzkoušet co dělá truhlář, kovář, myslivec, traktorista lesní techniky, tkadlena, zedník, hasič, zdravotníci nebo si jen zahoukat v sanitce.

POVOLÁNÍ aneb co dělají rodiče

Spolek rodičů ROSA připravuje pro vaše děti zábavnou akci POVOLÁNÍ aneb co dělají rodiče, která se koná v sobotu 4.9.2021 od 15hod v prostorách rosické tržnice. Připraveno je občerstvení a na konec diskotéka.

Mapku se stanovišti si vyzvednete u vchodu.

Užili jsme si HURÁ, PRÁZDNINY!

Díky všem, kteří se zúčastnili naší sobotní akce HURÁ, PRÁZDNINY! Do cíle pohádkové stezky statečně dorazilo 139 dětí a za vyplněné herní karty dostaly odměnu. Dalších 20 vylosovaných šťastlivců dostalo věcné ceny od našich sponzorů. Přálo nám počasí na dokonalé vyžití na připravených atrakcích a aktivitách. Děkujeme našim spolupořadatelům a SDH Rosice za doprovodný program na tréninkovém hřišti.

Hurá, prázdniny!

Spolky ROSA a Rosničky ve spolupráci s rodiči, spolkem Strobilus a obcí Rosice připravily celodenní akci na sobotu 12.6.2021 od 10hod do 18hod, která se koná na hřisti, zahradě a okolních

Čarodejnická výprava omladila Agátu!

Díky všem, kteří se účastnili naší Čarodějnické výpravy! Během tří dnů se na této stezce vydalo skoro 100 dětí na dobrodružnou cestu, na které pomohly čarodějnici Agátě najít 10 ingrediencí potřebných pro přípravu elixíru mládí. Vyplňte nám, prosím, dotazník zpětné vazby Survio, ať můžeme podobné akce organizovat pravidelně i do budoucna.

Čarodějnická výprava

Společně s Rosničkami při MŠ připravujeme pro ško

Velikonoční stezka má výherce

Díky všem, kteří se účastnili naší Velikonoční stezky! Rozdáno bylo 52 odměn za splněné úkoly a sešlo se nám 32 vajec, ze kterých jsme nakonec vylosovali výherce věcné odměny. Za menší děti Ela Nešporová dostává knížku Kouzelná zvířátka a za větší děti Míša Hančárová hru Sabotér Duel.

Velikonoční stezka

Sdružení rodičů při MŠ a ZŠ Rosice přiravilo pro děti jarně-velikonoční aktivitu. Doufejme, že epidemiologická situace bude akci nakloněna a děti se pořádně po dlouhých dnech doma protáhnou. Spoleháme na všechny, že budou plně a důsledně dodržovat pravidla v danou dobu platná pro chování a pohyb venku s myšlenlou na co nejrychlejší otevření nejen škol, ale i celého životního prostoru.

Čtěte v příloze.

ZÁPIS Z VALNÉ HROMADY Spolek ROSA I., z.s. konané dne 29.9.2020

Zápis z valné hromady najdete v příloze pod článkem.

Stanovy spolku

Stanovy spolku najdete v příloze.

Subscribe to RSS - Sdružení rodičů Rosa I