Přírodověda 5

Týden od 18. do 22. 1.

Ahoj dětiUsmívající se

Na pondělí si připravte pracovní sešit, vytisknutý pracovní list Podnebné pásy Tropický + Podnebné pásy 18. 1. (v příloze níže pod textem) - doplníme společně a psací potřeby.

Týden od 11. do 15. 1.

Milí páťáciMrkající

Na pondělní hodinu si připravte pracovní sešit, DÚ z minulé hodiny.

Pokud se někdo zapojil do Ptačí hodinky (viz. školní web) připravte si zjištěné údaje a informace.

Hezkou neděli!

Týden od 4. 1. do 8. 1. 2021

Ahoj dětiSmějící se

Uvidíme se v pondělí na online hodině v 8:50. Připravte si pracovní sešit, učebnici, sešit na přírodovědu a psací potřeby.

Mějte se hezky o víkendu!

Týden od 14. 12. do 18. 12.

Ahoj páťáci!Usmívající se

Tento týden budete mít samostatnou práci.

Minulé 2 hodiny jsme probírali nerosty a horniny, máte k tomu zápis ( děti, které chyběly, mají zápis v příloze - Nerosty a horniny). Vy si vypracujete str. 10 a 11 v pracovním sešitě.

Jinak Vám přeji krásné Vánoce!Mrkající

Nezapomeňte na zvířata a ptáky v lese a v zahradě, nasypte do krmítek a doneste něco na zub lesní zvěři - např. ořechy pro veverky, slunečnici pro ptáky,...Smějící se

Kdo bude chtít, tak mě potěší fotka krmítka s připravenou hostinou pro ptáčkyUsmívající se

Týden od 23. 11. do 27. 11.

Ahoj děti.

Na pondělí si připravte pracovní sešit, vytisknutý zápis (Znečištění vzduchu - v příloze) a psací potřeby.

Týden od 16. do 20.11.

Ahoj dětiSmějící se

Tento týden budete mít samostatnou práci.

PS str. 8 a vyplnit pracovní list Voda a její ochrana (v příloze) - PL po návratu do školy oznámkuji.

Týden od 9. do 13. 11.

Milé děti.

Tento týden už opustíme vesmír, ale stále zůstaneme u neživé přírody.

Na online hodinu si připrav: pracovní sešit, psací potřeby.

Úkoly na tento týden: PS str. 6, 7

.............................................................................................................................

Týden od 2. 11. do 6. 11.

Dobrý den dětiUsmívající se

Na pondělní online hodinu si připravte pracovní sešit z přírodovědy a psací potřeby. Nezapomeňte na DÚ - V jaké fázi se nachází měsíc a kdy bude úplněk?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj dětiMrkající

V pondělí 19. 10. se uvidíme na MS Teams. Na přírodovědu si připravte pracovní sešit a psací potřeby.

Budeme pokračovat v probírané látce (vesmír).

Ahoj děti! Usmívající se

Protože Vás hodně chybí, píši Vám na web, co jsme o přírodovědě probrali.

Písemně si nemusite doplňovat nic.

Dnes jsme byli o přírodovědě u Chrašického rybníka a zkoumali tam živočichy. Až se vrátíte do školy, tak Vám vše budeme vyprávět.

Přeji brzké uzdravení.

P. uč. Novotná