Oslava v knihovně

Venku se procházela nepohoda a na cestu mnozí sáhli po deštníku nebo pláštěnce. O to pohodovější a příjemnější to však bylo v náručí chrudimské knihovny. Mezi regály s tisíci popsaných stran jsme včera slavili úspěchy našich školních výtvarníků a spisovatelů. Paní knihovnice pro nás připravily nejen vyhlášení výsledků, ale také skvělé pohoštění, spoustu laskavých slov a milých úsměvů. Děkujeme!!!

Bylo mi tam s vámi všemi včera moc dobře. Děkuji všem zúčastněným za krásnou atmosféru.

A kdo tam nemohl být s námi, může si prohlédnout alespoň několik fotografií…

Pro připomenutí:

Z téměř 50 výtvarných prací udělila odborná porota 1. místo práci Terezy Piňosové z 5. třídy (v kategorii 10 – 12 let). Ve stejné kategorii se na 3. místo dostala její spolužačka Zuzana Michalicová spolu s Václavem Zrůstem ze 4. třídy.

Mezi mladšími žáky se na 2. místo probojovala Claudia Absolonová z 1. třídy (kategorie 6 – 9 let) a o 3. místo se dělí Magdaléna Komárková ze 4. třídy se žákyní ZŠ Dr. V. Peška v Chrudimi.

V kategorii kolektivní práce vyhráli prvňáci se svými stránkami do slabikáře 1. místo.

Do soutěže se kromě našich výtvarníků zapojili také naši spisovatelé, či spíše spisovatelky. V literární části soutěže hodnotila porota skoro 30 prací. V kategorii 13 – 16 let získala krásné 2. místo Klaudie Fričková z 9. třídy.

GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA REPREZENTACI ŠKOLY

Michaela Pavlíková