Duben - měsíc bezpečnosti

To, že na nás v dnešní době číhá nebezpečí na každém kroku, víme bezpečně.

Páťáci se při domácím výtvarném snažení pokusili svými kolážemi naznačit, kdo nám při ochraně našeho zdraví i našeho bezpečí pomůže a na koho se můžeme v případě ohrožení obrátit. Nezapomněli na žádnou složku integrovaného záchranného systému.

Divadelní předplatné

Divadelní předplatné nemohlo být v minulém školním roce realizováno v celém rozsahu. Již v září bude náhradní představení za zrušené představení z 7.4.2020. Ve středu 23. 9. 2020 od 17:00 se v Městském divadle odehraje představení Sherlock v nesnázích.

Zakoupené vstupenky i abonentky zůstávají v platnosti, nemusí se vyměňovat.

Vyúčtování plateb - MŠ i ZŠ

V přílohách níže najdete informaci k vyúčtování poplatků za MŠ a za obědy. Do konce července by vám měly příslušné částky přijít na vaše účty.

Odměny rozdány

Děti, které o prázdninách navštěvují MŠ odměny za sběr papíru již dostaly. Ostatní se bát nemusí, i k nim balíčky doputují. Finanční obnos, který školka obdržela bude použit na hračky či zabezpečení akcí pro děti. Zúčastněným dětem a jejich rodičům za podporu děkujeme. UR a učitelky

UR při MŠ - "Sběr papíru"

Ve školním roce 2019/2020 organizovala UR při MŠ soutěž ve sběru papíru. Kilogramy sečteny, účastníci budou odměněni.

Pozvánka na schůzku zákonných zástupců dětí MŠ

Pozvánka na

1.      schůzku zákonných zástupců

dětí MŠ Rosice

při ZŠ a MŠ Rosice, okres Chrudim

Dne 26. 8. 2020 se koná 1. schůzka ZZ dětí docházejících do MŠ Rosice

(16:00 hodin - II. třída – Sluníčka)

Program:

Výsledky přijímacího řízení do ŠD ve š.roce 2020/21

V příloze najdte výsledky přijímacího řízení do ŠD podle přidělených registračních čísel.

MŠ - fotografie 2019/2020

Pro více společných fotografií i tuto v lepší kvalitě si pište na email: tereza.viskova@skola-rosice.net

Rozloučení s 9.třídou

Ráda bych zde uvedla na pravou míru některé informace, které mi podsouvají zákonní zástupci žáků, pravděpodobně na základě mylných informací  buď deváťáků či osob jim blízkých.

Do 17.6.20 nebylo vůbec jasné, zda bude možné předat ve školách vysvědčení. Následoval pokyn MŠMT, který je platný do dnešního dne. Zde se praví:

Vyúčtování plateb

Vzhledem k mimořádné situaci letošního školního roku proběhne vyúčtování pateb za ŠD, MŠ a ŠJ v různých termínech. V první vlně právě probíhá vyúčtování za ŠD, jídelna a MŠ mají termíny během prázdnin.

Děkujeme všem za pochopení.

Subscribe to Základní škola a mateřská škola Rosice, okres Chrudim RSS