Informace pro rodiče 6

Aktuální informace

Tv - vyjděte si na vycházku do blízkého okolí, relaxujte v přírodě a odpočiňte si od učení. Jezte hodně ovoce a zeleniny, dodržujte pitný režim.

Vv - všímejte si podzimních změn a barev v přírodě, nasbírejte barevné listy, kaštany, jeřabiny, dýně a ořechy a vytvořte z nich podzimní aranžmá

Sp - pomáhejte rodičům na zahradě, v kuchyni s maminkou uvařte dýňovou polévku, smaženici z nasbíraných hub nebo upečte jablečný závin

ŘÍJEN - ZMĚNA ROZVRHU - TÝDEN 19. 10. - 23. 10.

Od 14. 10. 2020 probíhá pro všechny žáky povinná distanční výuka podle tohoto rozvrhu:

6. třída  8:00-8:45 8:50-9:35 9:40-10:25 10:30-11:15 11:20-12:05
Po Čj 1 Čj 2 Aj  M
Út P Aj Aj
St Z M F  D
Čt    Čj 1  Čj 2

Online hodiny jsou povinné. Z důvodu lepšího kontaktu s dětmi, žádám o připojení na online výuku prostřednictvím zařízení, které má kameru. Většina žáků disponuje chytrým telefonem a tuto možnost má. Každý žák má svůj školní email (jmeno.prijmeni@skolarosice.onmicrosoft.com(link sends e-mail)), který bude sloužit ke komunikaci v rámci výuky. Sledujte informace jednotlivých učitelů na webových stránkách školy.

Začátek on-line hodiny je nastaven v kalendáři MS Teams jednotlivými vyučujícími, nemusí se shodovat s výše uvedenou tabulkou. Délka on-line hodiny je 40 minut.

Děkuji všem za spolupráci.

V týdnu od 26. 10. do 30. 10. 2020 jsou žáci doma = prodloužené podzimní prázdniny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V tomto školním roce pokračuje projek Ovoce a mléko do škol. Závozový den je úterý. Tento týden děti dostanou švestku a mléko. Ovoce/zelenina bude každý týden, mléko 1x za 14 dní. Sledujte webové stránky školy.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Milí rodiče, milé děti,

ve složkách jednotlivých předmětů najdete zadání opakování a nově probíranou látku.

Přeji všem úspěšný a bezproblémový start do nového školního roku.

třídní učitelka M. Chmelařová