Lyžařský kurz 4.3.-9.3.2012

Dnes jsme zdárně ukončili "lyžák".Mrkající Pod vedením instruktorů se podařilo zdokonalit techniku jízdy a pohyb na sjezdovce. Včera dopoledne jsme absolvovali slalomový závod ve dvou kolech. Přesto, že jediný den nám počasí přichystalo sněhovou nadílku, se všichni zhostili svého výkonu se ctí. Odpoledne jsme si užili jízdy na čerstvě napadaném snížku. Někteří již zmožení jízdou se opět posilnili a ohřáli v oblíbeném SKI-BARU. Večer následovalo slavnostní vyhlášení výsledků a předávání certifikátů o absolvování lyžařského kurzu. Poté si děti ještě zatančily své oblíbené tanečky a s dobrým pocitem uléhaly ke spánku.

Ráno následovalo neoblíbené balení a úklid pokojů, což byl pro někoho nadlidský výkon. Překvapený I přes všechny papírky, láhve, plné koše a svléknuté povlečení jsme se zdárně vydali na cestu domů za svými blízkými.

A mě již nezbývá než poděkovat celému realizačnímu týmu. Což v letošním roce byli: Eva Martincová, Jakub Brdíčko a Dana Brdíčková.

Mě však vždy nejvíce zahřeje u srdíčka, že děti, které stály poprvé na lyžích se naučily jezdit a baví je to. Doufám, že se Vám na horách libilo a budete se všichni rádi vracet.

Krásné jarní prázdniny plné odpočinku přeje vedoucí LVK Monika Dobruská.