Lyžák den 5 – 8.3.2012

Nastal den D – zkouška našich dovedností – slalomový závod. Někteří byli sice zcela vyvedeni z míry, že na horách padá sníh, mrzne a je mlhavo, tedy údajně závod bude neregulérní, ale nakonec všichni stanuli na startu a absolvovali dvě kola v brankách. Pořadí není důležité, důležitější je, že se po týdnu všichni naučili kočírovat lyže, pobyli na čerstvém vzduchu a trénovali umění kolektivního soužití. Odpoledne jsme ještě naposledy strávili na sjezdovce, kde se s námi po svém rozloučil i pan vlekař, dokonce byli šťastlivci, kteří se s ním svezli na skútru a dokázali, že i v naší  škole je pár jedinců, kteří nezkazí legraci.  Večer proběhl v duchu udílení cen a hodnocení, nechyběla ani diskotéka.

ranní rozcvička
sladká odměna běžkařů